ARES on tegutsenud järjepidevalt turul alates aastast 1994 ning nende tootmisüksus asub Itaalias Milano külje all. ARES nime all toodab ettevõte FLOS alates 2016 aastast välisvalgusteid. Tooteid iseloomustab lihtne moderne vorm, mis on kombineeritud enim levinud viimistlustoonidega (valge, hall, must, antratsiithall, roostepruun). Tooted on mõeldud kasutamiseks välitingimustes ning neid iseloomustab kõrgetasemeline koostekvaliteet, kuid sealjuures mõistlik hinnatase. ARES tootevalik sobitub hästi linnakeskkonda, mis jääb avalikust linnaruumist väljapoole - hoovidesse, õuedesse, aedadesse, fassaadidele.

Aromas Del Campo on disainvalgustite tootja Hispaaniast, mis oli algselt asutatud lillede tootmiseks ja turustamiseks 1986 aastal. Tänaseks on ettevõtmine pühendunud täielikult valgustite disaninimisele ja tootmisele.

David Trubridge kollektsiooni kuuluvad mängulised mosaiikelementidest komplekteeritavad looduslikke vorme matkivad valgustid. Kõik tooted on peamiselt toodetud taaskasutatud bambusest või puidust Uus-Meremaalt. Paljusid David Trubridge tooteid võib isegi käsitleda dekoratiivse valgusskulpuuturina. David Trubridge on auhinnatud taaskasutust propageeriv Uus-Meremaa disainer, kes omanimelise ettevõttega tegutseb 1995 aastast alates.

DCW Editions on valgustite tootja Prantsusmaalt. Nende toodangut iseloomistab ajatu disain, hästi läbi mõeldud mudelite valik ning kvaliteetne toodang, mis on loodud kestma põlvkonnast põlvkonda.

Hispaania disainvalgustite tootja. Kõik valgustid valmistatakse käsitsi ja peamisteks materjalideks on erinevad kangad, vinüül, nöör ning puit.

Itaalia kaubamärk juba aastast 1961. Fabbian toodab kõrgekvaliteedilisi ja omapärase kaasaegse välimusega valgusteid, mis on võitnud palju disainiauhindu.

Flos kaubamärgi edulugu sai alguse aastast 1960 mis on tänaseks välja kasvanud rahvusvaheliselt tuntud Itaalia disain valgsutite tootjana. Samuti kuulub Flos Gruppi välivalgustite tootja ARES ning Antares asukohaga Hispaanias, mis toodab disaintehnilisi valgusteid.

Hera GmbH on pikajaliste kogemustega ettevõte, mis alustas valgustite tootmist aastal 1961 Saksamaal. Täna pakub Hera GmbH valguslahendusi köögi töötasapindade valgusamiseks, mööblivalgusteid kui ka kaubanduses vitriinide, riiulite ja müügilettide valgustamiseks sobilikke tooteid.

Intra-Lighting on edukas Sloveenia tootja, kes hindab kõrgelt meeldivat kasutajakogemust ning eeskujulikku insenerlahendust iga oma toote puhul. Välimuselt on Intra-Lighting tooted lihtsa ja konkreetse vormiga. Nii väliste detailide puhul kui ka toote korpuse sisu juures on pööratud ääretut tähelepanu koostekvaliteedile. Intra-Lighting valgustitega rahuldab iga nõudlik projekteerija avaliku siseruumi vajadused ning ei koorma tellija rahakotti, kui ta planeerib - kaubanduspinda, koolimaja, lasteaeda, bürood, vestibüüli, aatriumi, meditsiinikeskust.

Lightnet GmbH on professionaalne hoonevalgustuse spetisalist. Tooted on peamiselt suunatud büroode, kaupluste, teenindusruumide, koolimajade jpm ühiskondlike hoonete ja ruumide valgustamiseks kuid samuti ka eramute ning teiste individuaalsete ruumide valgustamiseks, kus soovitakse "head" valgust. Toodetel on lai viimistlusvalik ning samuti vastavalt tehnoloogilistele võimalustele toota erilahandusi Lighnet-i toodete baasil.

Linea Light Group on Itaalia valgustite kaubamärk millesse kuuluvad : i-LeD, mis on professionaalne sise kui välivalgustite tootja; MAjaDE - disainvalgustite tootja ning Home Lighting Decorative, mis toodab soodsamas hinnaklassis koduvalgusteid.

LED valgustuse juhtimistehnoloogia arendaja ning juhtimisseadmete tootja aastast 2001. Põhiline osa tootevalikust on toiteplokid, mis on Led-valgustite lahutamatu osa. Valikus on erinevate dimmerdamisviisidega toiteplokid.

Moltoluce -l on üle 35 aasta kogemust valgustite tootmisel ning arendamisel valmistades elegantseid ajatu disainiga valgusteid. Tootevalikus on põhiline osa valgustitest sisetingimustesse, mis hõlmab ühiskondlike ruumide valgusteid ning koduvalgusteid. Ettevõte on asutatud Austrias.

Hispaania tootja, kelle edu valgustuse maailmas on tulnud enrgiasäästlike ning tehniliselt uuenduslike valgustite loomisega.

RZB (Rudolf Zimmermann Leuchten) Gmbh ettevõtte lugu algas 1939 aastal, kui asutati baierimaal elektrotehnika komponentide tootmisüksus Rudolf Zimmermann poolt. RZB järgib hoolsalt valgustite turul arenevaid tehnoloogilisi trende ning täiendab igaaastaselt oma tooteportfelli saksa kvaliteedi klassi tasemel toodetega. RZB väga lai tooteportfell koosneb valgustitest, mis sobivad täitma tööülesannet nii kaubanduspinnal, laos kui ka büroohoonetes. Valikus on nii sise- kui välisvalgusteid. Teie projekt on kvaliteetne, kui kasutate RZB tooteid - kaubanduspinnal, koolis või lastaias, laos, vestibüülis või trepikojas.

Küpsised

Kuu Stuudio kasutab oma veebilehtedel küpsiseid. Küpsised on vajalikud teie kasutajamugavuse ning veebikülastusstatistika eesmärgil. Veebilehe kasutamise jätkamisel nõustute küpsiste privaatsustingimustega! Loe siit täpsemalt

Change settings
preloader