Üldtingimused

Käesolevad müügitingimused (edaspidi „Müügitingimused“) kehtivad klientide ja Kuu Stuudio OÜ vahel, müügikeskonnas www.kuustuudio.ee ostude sooritamisel.

Lisaks käesolevatele Müügitingimustele reguleerivad õigussuhteid toodete ostmisel Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.

Hinnakiri

Kuu Stuudio e-poes müüdavate toodete hinnad on toodud eurodes, sisaldavad 20% käibemaksu ja ei sisalda kohaletoimetamiskulusid.

Kuu Stuudio OÜ jätab endale õiguse muuta ühepoolselt Toodete hindu. Hinnakirja muudatused jõustuvad, kui need on avaldatud kuustuudio.ee e-poes. Kui ostja on esitanud tellimuse enne kauba hinna muutumist, rakendub tellimuse hetkel kehtinud hind.

Tellimuse vormistamine

Sobiliku toote leidmiseks valige esmalt ülevalt lehe päisest tootegrupp (büroovalgustid, kauplusevalgustid jne). Valides tootegrupi avaneb valik antud tootegruppi kuuluvatest valgustitest või valgustusseadmetest. Samuti avaneb vasakul pool menüü, kus saab tooteid filtreerida nende parameetrite järgi. Valides toote avaneb tootekaart, millel on kirjeldatud toote pilt, tehnilised parameetrid, toote maksumus, tarneaeg, valik sidustoodetega ning võimalus lisada toode ostukorvi. Ostukorv asub lehe üla osas paremal pool.

Kliendi ostukorv luuakse hetkel, mil ta on klikkinud nupule „Lisa korvi“. Toote ostukorvi lisamine ei kohusta klienti veel ostma. Klient saab muuta ostukorvis olevate toodete kogust kasutades +/-nuppu või toote ostukorvist eemaldada (kasutades „X“ nuppu- Eemalda see toode).

Tellimuse vormistamisel jätab klient oma kontaktandmed (nimi, e-maili aadress, telefoninumber ning postiaadressi), valib sobiliku kauba kohaletoimetamise- ja makseviisi ning kinnitab, et on tutvunud müügitingimustega.

Tellimuse vormistamiseks vajutab klient nupule „Esita tellimus“. Järgmisena valib klient oma pank ja nõustub tingimusetdega. Siis klient tasub läbi oma panga, valik om Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop Pank, Pocopay. Vajalik info kuvatakse sel hetkel veebilehel.

Müügileping loetakse sõlmituks kui makse on teostunud.

 

Kauba eest tasumine

Kaupade eest tasumine toimub pangaülekandega e-poe kassas ostja poolt valitud sobilikul pangalingil. Ostude eest ei ole võimalik tasuda krediitkaardiga.

Peale ülekande sooritamist saadetakse ostjale e-kiri tellimuse kinnitusega, mis tõendab ostu sooritamist.

 

Tellimuse täitmine ja toodete kohaletoimetamine

Tellimuse täitmise tähtaeg on tootekaardil kirjeldatud tarneaeg, millele lisandub 2-3 tööpäeva kullerteenuse osutamiseks kui Klient on valinud sellekohase kättetoimetamisviisi.

Kui kaup jõuab lattu varem kui tootekaardil on kirjeldatud või Kuu Stuudio OÜ-st sõltumatult peaks tarne viibima (nt tellitud toodet ei ole tootja laos), siis teavitame klienti sellest kirjalikult e-posti teel esimesel võimalusel peale vastava informatsiooni saamist.

Tellitud kauba saabumisest meie lattu teavitame klienti kirjalikult e-posti teel.

Tarnepiirkond Eesti Vabariik.

Kliendil on tellimuse vormistamisel võimalik valida 3 kauba üleandmistoimingu vahel:

  • Tulen ise järele (Kuu Stuudio OÜ ladu, aadressil Sinilille tee 1, Peetri alevik 75312)

  • Kulleriga mitmes osas: kliendi poolt ostutellimusel kirjeldatud aadressile

  • Kulleriga kogu kaup korraga: kliendi poolt ostutellimusel kirjeldatud aadressile

  • Kullerteenust osutab DPD AS

Kulleriga kauba üleandmise puhul:

  • Enne kauba üleandmist kullerile teavitame Teid ette kauba saabumisest e-posti teel.

  • Juhul kui kauba üleandmisaadress on muutunud, peab klient andma sellest teada e-posti teel aadressile trade@kuustuudio.ee vähemalt 5 tööpäeva jooksul enne tellimuse täitmise tähtaega.

  • Tooted toimetatakse kohale ühes tervikpakendis või mitmes väiksemas pakendis.

  • Kaup antakse üle allkirja alusel.

  • Kauba üleandmisel antakse kliendile arve kas paberikandjal või edastatakse e-meilile, kus on toodud täpne loetelu toodetest, mis hetkel üle antakse.

  • Kaup tuleb üle kontrollida kulleri juuresolekul, hilisemaid pretensioone arvesse ei võeta. Vigastada saanud kauba tagastuse blanketi saab kulleri käest. Vigastatud toote puhul tuleb kaup tagastada kullerile ning informeerida meid e-posti teel trade@kuustuudio.ee Võimalusel teha veaga tootest foto.

 

Tellimuse tühistamine ja kauba tagastamine

Kuu Stuudio OÜ-l on õigus tellimus tühistada kui toode ei ole enam saadaval ning asendustoodet ei leita. Sellest teavitab Kuu Stuudio OÜ klienti e-maili teel.

Kliendil on õigus Kuu Stuudio OÜ e-poest kuustuudio.ee tellitud kaubad tagastada 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest. Tagastatud kaup peab olema originaalpakendis ning kasutamata. Kauba tagastamiseks tuleb esitada tagastamisavaldus kirjalikult aadressile trade@kuustuudio.ee. Tagastamisavaldus peab sisaldama tellimuse numbrit ning kauba artikli numbrit, mida soovitakse tagastada.

Tellimuse eest tasutud summa tagastatakse kliendi pangakontole 10 päeva jooksul peale tagastamiseavalduse esitamist eeldusel, et klient on tagastanud kauba Kuu Stuudio OÜ-le.

Tagastamisele kuulub tellitud kauba kulu ning kullerteenuse kulu, mis on seotud kauba saatmisega Kuu Stuudio OÜ laost kliendi aadressile, mille eest klient on tasunud. Hüvitamisele ei kuulu kauba tagastamisega seotud kliendi transpordi kulud.

Juhul kui klient on saanud defektse toote, mida ei olnud võimalik tuvastada enne pakendi avamist, siis hüvitab Kuu Stuudio OÜ ka kauba saatmisega seotud kulud. Kauba saatmise kulud hüvitatakse kliendile peale kauba tagastamist Kuu Stuudio OÜ-le 10 päeva jooksul.

 

Garantii

Vastavalt Võlaõigusseadusele kehtib toodetele 2- aastane garantii alates kauba üleandmisest kliendile.

Kohaletoimetamisel kulleriga, tuleb vigastatud pakendiga toode tagastada kullerile. Juhul kui pakend oli väliselt vigastamata ja hiljem pakendi avamisel selgub, et toode on mehhaaniliste vigastustega, siis tuleb sellest teavitada kauba müüjat e-posti aadressil trade@kuustuudio.ee vähemalt 2 kalendrikuu jooksul alates kauba kätte saamisest.

Kui toode on tehnoloogilise defektiga, siis tarbija võib nõuda toote parandamist ning kui toodet parandada ei õnnestu, siis toote väljavahetamist. Kui toodet on võimalik parandada, siis ei ole tarbijal õigust nõuda vana toote asendamist uue tootega. Toote parandustööde aeg on kokkuleppel kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul alates vea tuvastamisest. Uue toote asendamise aeg on seotud toote tarneajaga, millele lisandub 2-3 tööpäeva transpordiks kliendi aadressile.

Garantii alla ei kuulu toote paigaldamisega tulenevad mehhaanilised ja tehnoloogilised vigastused, samuti praaktoote demonteerimis-ja monteerimiskulud ning kui toode on kahjustunud valest kasutamisest või hooldamisest.

Toote maksumus tagastatakse tarbijale juhul, kui toodet ei õnnestu parandada ega välja vahetada.

 

Privaatsuspolitika

Kuu Stuudio OÜ on võtnud endale kohustuse kaitsta klientide ja kasutajate privaatsust. Sellest lähtuvalt oleme koostanud käesolevad privaatsuspoliitika põhimõtted, mis käsitlevad kliendi andmete kogumist, kasutamist, avaldamist, edastamist ja talletamist. Meie tegevus internetis on kooskõlas kõigi asjakohaste tegevuste ja vastavate Euroopa Liidu õigusaktide ja Eesti Vabariigi seadustega.

Isikuandmete kogumine ja kasutamine

Isikuandmed on andmed, mida Kuu Stuudio OÜ kogub üksikisikuga sõlmitud lepingu täitmisel või temaga ühenduse võtmiseks. Püsikliendi isikuandmete kogumine võib toimuda alljärgnevatel viisidel:

kontaktandmete (sh sinu nimi, isikukood, postiaadress, telefoninumber, e-posti aadress, eelistatud kontakteerumisviis) esitamisel meie veebisaidil või mujal (näit. kauplused)

veebisaidi kasutamisel kliendi kontoinfost või küpsiste (cookies) kaudu

ostu või tellimuse sooritamisel meie poes või e-poes isiku kontaktandmete või ostueelistusi puudutavate andmete talletamisel (Kuu Stuudio OÜ võib paluda teatud veebilehe aladel vabatahtlikult esitada isikuandmeid ja personaalset informatsiooni. Nõutavad isikuandmed võivad sisaldada nime, aadressi, postiindeksit, e-posti aadressi, telefoninumbrit ja teisi andmeid)

järelmaksutaotluse esitamisel.

Muude andmete kogumine

Kogume ka isikustamata andmeid – andmeid, mida ei saa otseselt ühe kindla isikuga siduda (sugu, vanus, keele eelistus, asukoht). Võime koguda ka andmeid üldistatud klienditegevuste kohta meie veebisaidil. Need andmed koondatakse ja neid kasutatakse selleks, et saaksime klientidele edastada kasulikumat teavet ja saaksime teada, millised veebisaidi, toodete ja teenuste osad on kõige huvipakkuvamad. Koondandmeid käsitletakse selles privaatsuspoliitikas isikustamata andmetena.

Kogutud isikuandmete kasutamine

Kogutud isikuandmete abil saame teavitada kliente Kuu Stuudio OÜ tooteuudistest, kampaaniatest ja tulevastest sündmustest. Klient, kes ei soovi olla meie uudiskirjaloendis või saada teavitusi teda huvitada võivatest toodetest, saab ennast adressaatide sihtrühmast igal ajal eemaldada. Kogutud isikuandmeid kasutame ka kauba kohale toimetamiseks ning kliendi ees võetud kohustuste täitmiseks.

Kliendi paremaks teenindamiseks võib Kuu Stuudio OÜ avaldada teavet üksikute kasutajate kohta kolmandale osapoolele, kes osutab Kuu Stuudio OÜ’le teenuseid ning on lepinguga kohustunud hoidma jagatud teavet konfidentsiaalsena. Kolmandaks osapooleks on näiteks meie partner, kelle ülesanneteks on e-poes müüdavate kaupade transport või järelmaksu teenuse pakkumine.

Kuu Stuudio OÜ on isikuandmete vastutav töötleja, Kuu Stuudio OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

Kogutud isikuandmete muutmine

Kliendi tuvastamiseks ja temaga kontakteerumiseks kogutud isikuandmeid on võimalik näha, muuta ja täiendada meie veebisaidil „Minu konto“ alas. E-maili (Kuu Stuudio OÜ veebisaidi kuustuudio.ee kasutajatunnuse) muutumisel palume meid sellest teavitada, kuna seda ei ole kliendil endal võimalik muuta.

Isikuandmete turvalisus

Kuu Stuudio OÜ rakendab kõiki ettevaatusabinõusid (sh administratiivsed, tehnilised ja füüsilised meetmed) kliendi isikuandmete kaitsmiseks. Juurdepääs andmete muutmiseks ja töötlemiseks on ainult selleks volitatud isikutel.

Turvalisus

Kõiki Kuu Stuudio OÜ e-poe külastamise ja ostude sooritamise käigus teatavaks saanud kliendi isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot. Krüpteeritud andmesidekanal pankadega tagab ostu sooritaja isikuandmete ja pangarekvisiitide turvalisuse.

Privaatsuspolitika tingimused ja muudatused

Meie veebisaiti kasutama asudes või püsikliendi avalduse täitmisel oled käesolevate põhimõtete ja tingimustega tutvunud ning nendega nõustunud. Jätame endale õiguse vajadusel privaatsuspoliitika üldtingimusi muuta, teavitades sellest kõiki püsikliente. Kõigi privaatsuspoliitika või andmetöötluse kohta tekkivate küsimuste või muredega palume võtta meiega ühendust aadressil kuustuudio@kuustuudio.ee.